CHICKENFOOT PRIPRAVUJE EURÓPSKE TURNÉ

Americká superkapela Chickenfoot, ktorú tvoria spevák Sammy Hagar (ex-Van Halen a Montrose), basgitarista Michael “Mikey” Anthony (ex-Van Halen), gitarista Joe Satriani a bubeník Chad Smith (Red Hot Chili Peppers), absolvuje v lete európske koncertné turné.

Vstupenky sa dajú objednať v členstve fanklubu:http://www.chickenfootfanclub.com/

Chickenfoot 2009 európske turné:
Sat June 20 AUSTRIA Nova Rock Festival
Tue June 23 CORK, IRELAND: Live at the Marquee (solo show)
Thu June 25 LONDON Shepherd’s Bush Empire (solo show)
Fri June 26 HOLLAND: Heerhugowaard (solo show)
Sun June 28 BELGIUM Graspop Metal Meeting Festival With Marylyn Manson, Nightwish, Disturbed, Chickenfoot
Mon June 29 PARIS: Olympia (solo show)
Wed July 1 Madrid (venue tbc)
Fri July 3 PISTOIA, ITALY: Blues Festival (line-up TBA)
Sat July 4 MONTREUX, SWITZERLAND: Stravinski Hall Featuring Steely Dan, Dave Matthews, Chickenfoot
Sun July 5 UDINE, ITALY: Lignano Sbbiadoro
Tue July 7 HAMBURG: Docks (solo show)
Wed July 8 COPENHAGEN: Vega (solo show)
Fri July 10 KILAFORS, SWEDEN: Rockweekend Festival
Sun July 12 WEERT, HOLLAND: Bospop Festival Featuring Bryan Adams and Chickenfoot

Zdroj: http://www.chickenfoot.us/tour/

in: Chickenfoot, Všetky novinky · tagged:


Pridaj komentár