Svetová premiéra prvého singlu ‘The Adventures Of Raindance Maggie’ v stredu!

Fanúšikovia Red Hot Chili Peppers si môžu vypočuť prvý singel ‘The Adventures Of Raindance Maggie’ v stredu, 13. júla, je to 5 dní pred plánovaným predstavením v USA. Pre rádio BBC to oznámil na svojom twitteri Zane Lowe, že svetová premiéra prvého singlu bude o 19.30 hod. miestneho času. 

Nový singel ‘The Adventures Of Raindance Maggie’ je klasický rock-pop Chili Peppers funk, s plazivou basou a pochodovým disco rytmom. Režisérkou videoklipu k úvodnému singlu z ich pripravovaného albumu I’m with You je mladá rapperka Kreayshawn. O videoklipe prezradila “Je v tom organické cítenie, stále to dáva kapele veľký lesk a vyzerajú úžasne”.

Kapela nedávno zverejnila obal k svojmu desiatemu štúdiovému albumu I’m With You. Postaral sa oň slávny britský umelec Damien Hirst. Na obale albumu je mucha sediaca na tabletke s nápisom I’m With You. “Je to obrázok. Je to umenie. Je to symbolika. Nedávali sme tomu žiaden význam, každý si pod tým môže predstaviť niečo iné,” uviedol spevák kapely Anthony Kiedis pre magazín Classic Rock.

Zdroj: http://www.examiner.com

(Fanúšikovia zo Slovenska a Česka: pre nás to vychádza na stredu 13. júla o 20:30 na BBC1)

in: Kategória článku: Album I’m With You (2011), Všetky novinky · tagged: ,


6 comments on “Svetová premiéra prvého singlu ‘The Adventures Of Raindance Maggie’ v stredu!

 1. zugor

  Buďte takí láskaví, nahrajte ten song pri jej premiére z toho rádia a zaveste to sem ako download potom, pretože nemám šancu pustiť si to rádio v tom čase. Ďakujem.

 2. admin

  Čo uznáme za vhodné, to spravíme

 3. coco

  Ak sa mozem spytat,ten singel sa odvysielal? nikde ho neviem najst a ked som si pustila Zanea na bbc online,tak spominal nieco o pondelku az..kde by som pesnicku mohla najst? dakujem:)

 4. coco

  oukej tak som pochopila:D az teraz som si vsimla link..nevadi:)

 5. admin

  Tak, tak, treba pozerať všetky novinky na hlavnej stránke 🙂

Trackbacks for this post

 1. Zajtra premiéra prvého singlu nebude! | Red Hot Chili Peppers [ sk | cz ]

Pridaj komentár