Bubeník Chad Smith o tom aké je to byť fanúšikom

Z novej knihy Fandemonium o tom, čo pre bubeníka Chada Smitha znamená byť fanúšikom.

“Keď som mal 13 rokov v izbe som mal plagáty a stránky magazínov mojich obľúbených hudobných skupín ako napríklad Led Zeppelin, Kiss, Alice Cooper a Black Sabbath. Nahrával som si ich, začínal som ich napodobnovať, snažil som sa si predstaviť, čo ich inšpirovalo k tvorbe hudby. Takže pre všetkých z vás v tejto knihe, som jeden z vás. Som s vami. Na poslednom turné sme mali toľko šťastia hrať v nových mestách po celom svete (veľa z tych fanúšikov sú v tejto knihe).”

Chad Smith

Chad Smith

“Stále ma ohromuje že sme hrali vo všetkých týchto nových krajinách. To nám vždy bude robiť radosť. Keď píšeme piesne v malom nahrávacom štúdiu alebo v garáži, nikdy som nepremýšlal o tom, aký budú mať vplyv tieto piesne napríklad na nejaké dieťa v Estónsku alebo v Turecku, alebo pre mamu v Arkansase, až keď prídu a povedia niečo ako “Viete pieseň Under the Bridge mi pomohla naozaj v ťažkom čase v mojom živote, ďakujem vám”. Red Hot Chili Peppers fanúšikovia sú najoddanejší, vášnivý, blázniví a milujúci, ktorých som mal tú možnosť stretnúť. Nie sú to len milióny ľudí, ktorý za 30 rokov prídu na naše koncerty, alebo najväčší fanúšikovia v tejto knihe, ale sú to tie všetky usmievavé tváre, ktoré vidím na pódiu z najlepšieho miesta za biciou súpravou po celom svete. Niekedy sú to otcovia, mamy a deti, všetci sú si rovní a to nás všetkých inšpiruje aby sme mohli hrať s láskou každý večer. Ďakujem, ďakujem!”

“Bývam v New Yorku a takmer každý deň som zastavený fanúšikom na ulici, ktorý mi chce povedať len: “som veľký fanúšik, ďakujem za všetku hudbu.” Ako hudobník, neexistuje pre mňa lepší kompliment.”

Dúfajte a snívajte.

Chad Smith počas turné

Chad Smith počas turné

599

in: Novinky ohľadom bubeníka Chada Smitha, Rozhovory, Všetky novinky · tagged: ,

2 comments on “Bubeník Chad Smith o tom aké je to byť fanúšikom

  1. Melissa Shuskey will be leading the ride at times that will be announced.

  2. 服务包括:信封信纸印刷、海报印刷、折页宣传单印刷、画册印刷、手提袋印刷制作、高精度写真喷绘、海报展板印刷制作、广告礼品印刷制作、各类会场舞台背景板及装饰画面制作实施等.

Pridaj komentár