Nový album Red Hot Chili Peppers je takmer hotový!

121017011253-flea-december-2011-story-top

Tim a Cameron nedávno jamovali s bassgitaristom Red Hot Chili Peppers , ktorý im ponúkol hlavný update (aktualizaciu)  o ich novom albume:

„Povedal , že album bol hudobne dokončený nedávno ale stále čakajú na Anthonyho vokály. Flea povedal že nový album znie veľmi emotívne. Vonia ako čerstvo otvorený balík papiera na tlačenie“.

Bassgitarista Red Hot Chili Peppers Flea v novom interview rozpráva o dôvodoch prečo si už viac neužíva počúvanie skupiny The Police and Sting „Vieš je to pre mňa vtipné, mám ho rád, je fajn je úžasný ale je to pre mňa čudné. Keď som bol mladý miloval som Police. V čase keď som začal tiež hrávať rock, naozaj som miloval Police ale je to tá a naozaj jediná skupina, ktorá keď si pustím ich nahrávku, milujem ich rovnako ako v 15tich, 20tich alebo kedykoľvek. Ale pustil som si Police a počul najväčšie hity…a nakoniec ich pustil. (nie som si fakt ista ako to preložiť a čo tym chcu povedať aj s tym it didnt hol up for you)) A nenadchlo ťa to…. „Je to jediná skupina, ktorej viem, že je stále dobrá, ako remeslo je dobré, vyzerá to dobre ale neviem, je to čudné. Ľudia si myslia, že som hlupák.“ „Pre mňa on je jeden z tých ľudí, je naozaj dobrý muzikant, bez pochyby. Je úžasný muzikant je ochotný vyskúšať rôzne nové veci. Ibaže, neplačem, nepohlo to so mnou, ale rešpektujem to. Len to so mnou nepohlo”.

Zdroj: http://www.alternativenation.net/red-hot-chili-peppers-new-album-almost-finished/

in: Flea novinky, Kategória článku: Nový album (pre rok 2016), Rozhovory, Všetky novinky · tagged: ,


Pridaj komentár