Rozhovor s Anthonym Kiedisom: “Vrháme sa z útesu a uvidíme, čo sa stane”

bzgb

Spevák Red Hot Chili Peppers včera poskytol telefonický rozhovor pre Kevin & Bean Show o novom albume The Getaway.

“V súčasnosti mám úspev na tvári, pretože som zachytil náš song v rádiu. Robí ma to šťastným.” prezradil Anthony po tom, čo prvý krát počul song Dark Necessities v rádiu.

Je to už 5 rokov, od posledného vydania albumu kapely . “Bolo neobyčajne náročné vytvoriť tento nový album, mali sme hotových 20 – 30 skladieb, všetko bolo pripravené a potom si Flea pri snowboardovaní zlomil ruku. Tak sme všetko prehodnotili, nemali sme producenta a tak nejako sme sa stratili vo vesmíre so všetkými novými skladbami.”

“Neskôr nám Danger Mouse povedal, poďme urobiť album. Samozrejme sme povedali, super, máme všetky nové piesne a on povedal, nechaj ich tak, poďme do štúdia a vytvoríme nové. Takže proces písania začal odznova”.

“Proste on chcel vidieť, čo sa stane, ak sa dostaneme do štúdia a začneme tvoriť niečo nové. Spočiatku to bolo spriaznenstvo a manželstvo ku všetkým predtým vytvoreným novým skladbám, jediná cesta bola pracovať a dôverovať mu a zbaviť sa všetkých starých myšlienok a nášho starého spôsobu ako robíme veci. Ak budeme pracovať, budeme sa musieť vrhnúť z útesu a uvidíme, čo sa stane.”

Spýtali sme sa Anthonyho na obal nového albumu The Getaway. “Sú to zvieratá a my tiež. Chad je medveď, Josh je dievča, Flea je mýval, ja som malý havran pred domom.”

“Sme veľmi radi, že máme množstvo nových skladieb na hranie. Je to náš druhý album s Joshom a naplňuje ma to ešte viac. Vždy je skvelé pracovať ako hudobník. Je skvelé byť v tejto kapele. Milujeme vidieť celý svet. Ale mať všetky nové skladby k dispozícií pre živé koncerty to je ako: “Poďme. Máme teraz misiu.”

Zdroj: http://kroq.cbslocal.com

in: Anthony Kiedis novinky, Rozhovory, Všetky novinky


Pridaj komentár