December už je blízko – koncert vo Viedni

Už 7. decembra 2011 Red Hot Chili Peppers zahrajú vo Viedni, budeme vďační ak nám zašlete e-mailom na admin@redhotchilipeppers.sk články + fotografie, videá z tohto koncertu. Tešíme sa na materiál, ktorý budeme mať a pridáme ho samozrejme na našu stránku.

in: Všetky novinky · tagged:


2 comments on “December už je blízko – koncert vo Viedni

 1. FREDY

  No ľudia, bol to nezabudnuteľný zážitok do života.
  Zo začiatku som mal pocit že sa mi to len zdá, pretože ich človek vidí v TV a na internete toľké roky a zrazu stoja všetci (škoda že nie aj s John-om Frusciany-m) na vzdialenosť 2 metre.

  Skvele odohratý koncert. Zahrali asi všetky najväčšie hity, čo som bol odsť prekvapený, pretože záznami s iných koncertov neboli tak nabité super piesňami ktoré poznaju asi všetci priaznivci hudby, nie len skalný fanúšikovia.

  Koncert začali tradične piesňou Monarchy of Roses, nasledovala Dani California a potom to už išlo…. Around The World, Charli, Californication, Paralel Universe, Look around, Universally speaking, The adventures of rain dance maggie, Otherside, Goodbye hooray, By the way, Can`t stop, Meet me at the corner…samozrejme pomedzi to občas nejaké jamovanie…ďalej, Under the bridge, (ppresne poradie si už nepametám ale naozaj hrali hit za hitom) a na záver to rozbehli Give it away kde Anthony odišiel a CHad spolu s Flea-om a Josh-om drvili ešte asi 10 minút no vynikajúco sa odreágovali, Chad búchal ako 20 ročný Josh to doprevádzal gitarou no a samozrejme Fleaova basa ešte teraz mi duní v hlave.
  Flea pridal v druhej polovici koncertu chodenie po rukách, Chad obdarovával ľudí pred pôdiom paličkami a na záver už keď všetci odišli tak sa ešte prechádzal po pódiu a rozdával potítka a paličky s ktorými hral. (takmer som sa stal šťastným majiteľom paličky a potítka ale rozvášnený dav trhal ako divý tak aspoň som sa toho dotkol 😀 )

  Organizačne to predajcovia tiež pekne zvládali, zo začiatku dovolili aj fotiť aj nahravať ale potom už sa snažili, ľudí upozorňovali aby nenahrávali videá ale dávali aj pozor na rozbesnených fanúšikov ktorý sa nevedeli spratať do kože.

  Jedným slovom náááááádhera 😉

 2. rocker

  na mojom youtube su 4 videa, bol som dost blizko, natocil by som aj viac ale sbs jebal pes mali pindy:

  http://www.youtube.com/user/RockerFinck?feature=mhee

Pridaj komentár