bzgbJedenásty štúdiový album Red Hot Chili Peppers The Getaway Chili Peppers oficiálne vydajú 17. júna 2016. Kapela vydanie potvrdila 5. mája 2016, v deň kedy uzrel svetlo sveta prvý singel s albumu, s názvom Dark Necessities.

Producentom nového albumu je Danger Mouse.

Už začiatkom roku 2014 basgistarista Flea sa vyjadril počas koncertu v Brooklynskom Barlcays Center, že Red Hot Chili Peppers začínajú pracovať na novom albume “Práve ideme do obdobia hibernácie, aby sme vytvorili nový album.” (“We’re just about to go into a period of hibernation and make a new record”).  Neskôr v júni sa bubeník Chad Smith pochválil, že Red Hot Chili Peppers majú 20 piesní pre nový album. “Nahrali sme 20 piesní a budeme písať ďalšie, možno získame pár dobrých nápadov ktoré sa objavia na albume. Máme dobrý náskok pre album… je to dobré. Zvyčajne píšeme dlhú dobu, začali sme po Super Bowl a stále píšeme… február, marec, apríl … asi dva a pol mesiaca sme písali hudbu.”. Producenta nového albumu kapela v tej dobe ešte nemala vybratého.

 


Rozhovor so spevákom Anthony Kiedisom 5.5.2016: Je to už 5 rokov, od posledného vydania albumu kapely . “Bolo neobyčajne náročné vytvoriť tento nový album, mali sme hotových 20 – 30 skladieb, všetko bolo pripravené a potom si Flea pri snowboardovaní zlomil ruku. Tak sme všetko prehodnotili, nemali sme producenta a tak nejako sme sa stratili vo vesmíre so všetkými novými skladbami.”

“Neskôr nám Danger Mouse povedal, poďme urobiť album. Samozrejme sme povedali, super, máme všetky nové piesne a on povedal, nechaj ich tak, poďme do štúdia a vytvoríme nové. Takže proces písania začal odznova”.

“Proste on chcel vidieť, čo sa stane, ak sa dostaneme do štúdia a začneme tvoriť niečo nové. Spočiatku to bolo spriaznenstvo a manželstvo ku všetkým predtým vytvoreným novým skladbám, jediná cesta bola pracovať a dôverovať mu a zbaviť sa všetkých starých myšlienok a nášho starého spôsobu ako robíme veci. Ak budeme pracovať, budeme sa musieť vrhnúť z útesu a uvidíme, čo sa stane.”

Spýtali sme sa Anthonyho na obal nového albumu The Getaway. “Sú to zvieratá a my tiež. Chad je medveď, Josh je dievča, Flea je mýval, ja som malý havran pred domom.”

“Sme veľmi radi, že máme množstvo nových skladieb na hranie. Je to náš druhý album s Joshom a naplňuje ma to ešte viac. Vždy je skvelé pracovať ako hudobník. Je skvelé byť v tejto kapele. Milujeme vidieť celý svet. Ale mať všetky nové skladby k dispozícií pre živé koncerty to je ako: “Poďme. Máme teraz misiu.”


 

V auguste 2014 gitarista Josh Klinghoffer sa vyjadril, že kapela maká na novom albume každý deň, viac ako kedykoľvek predtým. Flea vytvára skvelé veci v štúdiu, o čom niet pochýb. Kapela nahrala zhruba 30 piesní, Anthony nakoniec vymyslel texty pre 50 piesní.

V októbri 2014 basgitarista Flea sľúbil, že nový album bude “supertanečný”. Podľa Fleaho v kapele sa vytvorila nová, lepšia atmosféra, keďže kapela strávila nejaký čas na cestách s novým gitaristom Joshom Klinghofferom. Podľa Fleaho toto prepojenie je jednoduchšie a celý proces prebieha hladko.

17. novembra 2014 bol Anthony Kiedis vyspovedaný v šou  The Kevin & Bean Show ohľadom novej knihy Fandemonium a nového albumu, ktorý kapela pripravuje. Bean sa spýtal Anthonyho Kiedisa, či je prekvapený, že Red Hot Chili Peppers sú spolu už 30. rokov. “Áno a nie. Nedokázal som si to predstaviť a stále milujem svojich kamarátov, že hráme spolu, ale zároveň, keď sa na to pozriete objektívne, zdá sa nemožné, aby 4 osoby zostali spolu tak dlho. Zahŕňa to toľko emócií, ega, cestovania, boja, sporov vzostupov a pádov. To je matematicky takmer nemožné.” A čo nový album Red Hot Chili Peppers ? “Napísali sme okolo 30 pesničiek a snažíme sa aby boli lepšie, takže chystáme sa nahrávať nový album. S nahrávaním začneme v decembri a uvidíme čo sa stane. Mám pocit, že je to lepšia zbierka piesní, než náš posledný album, bol som spokojný s našim posledným albumom, ale myslím, že Josh dospel už v kapele, je to sranda.”

“Tvorivý proces nového albumu je dobrý. Vytvorili sme množstvo piesní a pracujeme s nemenovaným producentom, ktorý nás vyzýva na nové cesty v tvorení hudby. Už nie sme chlapci, že prídeme do miestnosti a hráme všetci spoločne. Predtým sme takto veľa piesní skladali. Teraz je to inak a bude to pre nás výzva, prinesie to pre kapelu nové, skvelé výsledky”. Chad tiež spomenul, že na novom albume možno bude hosťovať Mauro Refosco, ktorý sprevádzal kapelu počas posledného turné.

Bohužiaľ v marci 2015 Flea utrpel zranenie ruky, príprava nového albumu sa posunie.

12. augusta 2015 bubeník Chad Smith sa vyjadril: “Ak ste ešte nevideli dokument ” A Fanatic by Choice” vrelo odporúčam. Títo chalani odviedli úžasnú prácu a všetci fanúšikovia, ktorí sú v ňom. Ďakujem za to, že ste v pohode a tak vášnivý k našej malej kapele, naozaj si to ceníme. Chystáme sa vydať nový album čoskoro a uvidíme sa vonku budúci rok. Milujem Vás chalani, tak veľmi Vám ďakujem”.

14. augusta 2015 bubeník Chad Smith zverejnil fotografiu z nahrávania nového albumu!

I’m with You (2011) je desiate štúdiové album kalifornskej formácie Red Hot Chili Peppers. Oficiálny dátum vydania je stanovený na 30. august 2011 prostredníctvom Warner Bros Records. Producentom je Rick Rubin. Nahrávalo sa v Los Angeles a Malibu a pri finalizácii nahrávky sa spoľahli na producenta, ktorý s nimi spolupracoval aj na predchádzajúcich piatich nahrávkach (Stadium Arcadium (2006), By The Way (2002), Californication (1999), One Hot Minute (1995) a Blood Sugar Sex Magik (1991). Album mixovali Greg Fidelman a Andrew Scheps, kapelu v čase nahrávania obohatil nový člen Josh Klinghoffer, ktorý nahradil gitaristu Johna Fruscianteho. Gitarista John Frusciante opustil kapelu, pretože sa chcel venovať vlastnej tvorbe. Novým gitaristom sa stal Josh Klinghoffer, ktorý je dlhoročným priateľom členov kapely. Na obale albumu je mucha sediaca na tabletke s nápisom I’m With You. “Je to obrázok. Je to umenie. Je to symbolika. Nedávali sme tomu žiaden význam, každý si pod tým môže predstaviť niečo iné,” uviedol spevák kapely Anthony Kiedis pre magazín Classic Rock. Prvý singel The Adventures of Rain Dance Maggie si mohli fanúšikovia vypočuť ešte pred oficiálnym predstavením v sobotu 16. júla. Oficiálne predstavený bol 18. júla . Svojim novým singlom The Adventures of Rain Dance Maggie, ktorý vstúpil do alternatívnej sekcie hitparády Billboard na najvyššej pozícii, prekonala skupina  Red Hot Chili Peppers svoj vlastný rekord. Stále tak ostávajú neprekonateľní v počte No.1 singlov v histórii Modern Rock radio chart, mali ich až 12. Najnovší singel je pritom na prvej priečke aj v hitparádach BDS a Mediabase. Nový album bol predstavený o niekoľko dní skôr na oficiálnej stránke kapely – bolo to 22. augusta 2011, kde fanúšikovia mohli počúvať skladby z nového albumu.

Recenzie na album:
Recenzia na I´m with You: nahrali najneosobnejší album?
Makrorecenzia albumu “I’m With You”
Papričky si po päťročnej pauze pripravili album príjemných prekvapení
Ďalšia recenzia nového albumu I’m With You
Střízlivá nahrávka střízlivé kapely
Recenzia albumu I’m with You
Red Hot Chili Peppers natočili album plné opravdové hudby
Desáté album Red Hot Chili Peppers zaujme pouze obalem
Hudobné „Papričky“ na novom albume znejú dravšie

1. Monarchy of Roses
2. Factory of Faith
3. Brendan’s Death Song
4. Ethiopia
5. Annie Wants a Baby
6. Look Around
7. The Adventures of Rain Dance Maggie
8. Did I Let You Know
9. Goodbye Hooray
10. Happiness Loves Company
11. Police Station
12. Even You Brutus?
13. Meet Me at the Corner
14. Dance, Dance, Dance

Stadium Arcadium (2006)

Po dlhom čakaní, rocková kapela vydala 5. mája prostredníctvom Warner Bros Records nový album Stadium Arcadium, ktoré je deviate štúdiové album Red Hot Chili Peppers. Album obsahuje 2CD (Jupiter a Mars), čiže 28 piesní. Pôvodne malo obsahovať 3CD (ešte Saturn) no skupina sa rozhodla pre dve. Nový album bol predstavený v Bilbao – Guggenheimovo múzeum, koncert pre 500 ľudí.
Prvý singel Dani California je pieseň na obnovevnie rockovej scény – tiež videoklip, ktorý začína rock’n’rollom päťdesiatych rokov, šesťdesiate roky- kapela v oblekoch a okuliaroch, prelom šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov, behom sedemdesiatych rokov v štýle glitter rock, funk, pak goth a metal a nakonec Red Hot Chili Peppers. Pieseň vládla 14. týždňov na 1. mieste v rebríčku Billboard Modern Rock. Ďalej na 6. mieste v rebríčku Billboard Hot 100. Ďalší singel bol Tell Me Baby, ktorý sa tiež dostal do vrcholových medzinárodných rebríčkov. Aj tretí singel Snow (Hey Oh) z nového albumu je naďalej úspešný a z týchto 3 singlov albumu, kapela prvý krát dostala 3x po sebe idúce umiestnenia číslo 1 v Modern Rock Billboard rebríčku. Desecration Smile je názov štvrtého singlu, ktorý dosiahol 27. priečku v britskej hitparáde. Ďalší singel Hump De Bump, bol najskôr vydaný v Severnej Amerike a Austrálii 7. apríla, medzinárodne 10. mája. Charlie je ďalší singel z nového albumu, ktorý bol súťaž pre fanúšikoov, vytvoriť najlepší videoklip k piesni. Bol určený len pre internet – na kanál youtube sa dostal 6. marca.
Predalo sa niečo cez milión kusov v prvom týždni, celkovo od svojho vydania sa predalo viac ako 7 miliónov kusov po celom svete. Kapela je jedná z víťazov Grammy, kde vyhrala 4 ocenenia, vrátane najlepší rockový album – Stadium Arcadium, najlepší rock song – Dani California, najlepší producent – Rick Rubin a najlepšia prezentácia alebo limitovaná edícia – Stadium Arcadium. Počas turné sprevádza kapelu aj priateľ Josh Klinghoffer, ktorý hrá na gitaru, sprievodné vokály v niektorých skladbách.

CD 1:
01. Dani California
02. Snow (Hey Oh)
03. Charlie
04. Stadium Arcadium
05. Hump de Bump
06. She’s Only 18
07. Slow Cheetah
08. Torture Me
09. Strip My Mind
10. Especially In Michigan
11. Warlock
12. C’mon Girl
13. Wet Sand
14. Hey

CD 2:
15. Desecration Smile
16. Tell Me Baby
17. Hard to Concentrate
18. 21st Century
19. She Looks to Me
20. Readymade
21. If
22. Make You Feel Better
23. Animal Bar
24. So Much I
25. Storm in a Teacup
26. We Believe
27. Turn it Again
28. Death of a Martian

Live in Hyde Park (2004)

Live in Hyde Park je prvý live album, ktorý sa natáčal v londýnskom parku Hyde Park behom troch dní v roku 2004.

CD 1:
01. Intro
02. Can’t Stop
03. Around the World
04. Scar Tissue
05. By The Way
06. Fortune Faded
07. I Feel Love
08. Otherside
09. Easily
10. Universally Speaking
11. Get On Top
12. Brandy
13. Don’t Forget Me
14. Rolling Sly Stone

CD 2:
15. Throw Away Your Television
16. Leverage of Space
17. Purple Stain
18. The Zephyr Song
19. Californication
20. Right on Time
21. Parallel Universe
22. Drum Homage Medley
23. Under the Bridge
24. Black Cross
25. Flea’s Trumpet Treated by John
26. Give it Away

Greatest Hits (2003)

Greatest Hits je druhá kompikácia hitov, ktorá bola vydaná 18. novembra 2003. Prvá komplikácia bolo album What Hits, ktoré obsahovalo hity od roku 1984 po 1989.

CD 1:
01. Under The Bridge
02. Give It Away
03. Californication
04. Scar Tissue
05. Soul To Squeeze
06. Otherside
07. Suck My Kiss
08. By The Way
09. Parallel Universe
10. Breaking The Girl
11. My Friends
12. Higher Ground
13. Universally Speaking
14. Road Trippin‘
15. Fortune Faded
16. Save The Population

By The Way (2002)

V novembri 2001 sa kalifornská skupina presunula do štúdia, aby dňa 9. júla 2002 vydala svoj ôsmy štúdiový album s názvom By The Way. Prvým singlom bola pieseň By The Way, ktorá sa držala na 1. mieste v rebríčku Billboard Modern Rock po dobu 14. týždňov. Album dosiahlo druhú priečku v americkom rebríčku Billboard200.
Skupina ďalej vydala singel The Zephyr Song, po ňom tretí singel Can’t Stop, ktorý prichádza s cieľom osloviť moderný rock. Posledný singel z tohto albumu bol Universally Speaking.
Vďaka tomuto albumu Red Hot Chili Peppers získali hneď dve ocenenia na MTV Europe Music Awards – pre najlepšiu skupinu a najlepší live koncert rockovej kapely. Ďalej na MTV Video Music Awards Latin America za najlepšieho medzinárodného rockového umelca. Bolo predaných cez 282 000 nosičov v prvom týždni, celkovo sa predalo cez 9 miliónov kópií po celom svete, album bol považovaný za odklon od hudobného štýlu z predchádzajúcich albumov.

CD 1:
01. By The Way
02. Universally Speaking
03. This Is The Place
04. Dosed
05. Don’t Forget Me
06. The Zephyr Song
07. Can’t Stop
08. I Could Die For You
09. Midnight
10. Throw Away Your Television
11. Cabron
12. Tear
13. On Mercury
14. Minor Thing
15. Warm Tape
16. Venice Queen

Californication (1999)

Koncom roka 1998 sa skupina vrátila do kalifornského štúdia nahrať album Californication. Album vyšiel 8. júna 1999 a je siedmy štúdiový album kapely. Nová doska sa umiestnila na 3. mieste v rebríčku Billboard 200. Vo zvyšku sveta album sa umiestnilo na 5. priečke v britskej hitparáde Top 40, 1.miesto vo Fínsku, Rakúsku, Švédsku a Novom Zélande, 2. miesto francúzske Top 40.
22. júla 1999 album bol certifikovaný ako zlatý, získal 5 platinových ocenení. Album dosiahol veľký úspech vďaka Scar Tissue, ktorý strávil 16. týždňov na prvom mieste Modern Rock Billboard Chart, vyhral cenu Grammy za najlepšiu rockovú pieseň. Ďalšie piesne Californication a Otherside sa umiestnili na 1. miesto Billboard rockových piesní. Ostatné single boli Around The World, Road Trippin, Parallel Universe.
S návratom gitaristu Johna Frusianteho, Red Hot Chili Peppers sa spamätali po kritickom prijatí ich predchádzajúceho albumu One Hot Minute, ktorý nebol veľmi úspešný. Album Californication dosiahol veľkého komerčného úspechu po celom svete, predalo sa viac ako 15. miliónov kusov vo svete a je najpredávanejší doteraz. Následným vydaním Californication, kapela začala turné na podporu albumu, najskôr v Spojených Štátoch Woodstock 99. Euróske turné sa začalo na červenom námestí 14. augusta 1999 v Moskve, v porovnaní s 200 000 ľudmi na koncerte, kapela pokračovala vo veľkom turné v New Yorku, na Big Day out v Austrálii a Japonsku. Flea začal cítiť, že nemôže pokračovať v turné, takže kapela nemohla vykonávať niektoré koncerty. Ako jeden z posledných akcií uskutočňovaných pred uvoľnením By the Way, Chili Peppers hrali na Rock in Rio, kde ukončili turné.

CD 1:
01. Around The World
02. Parallel Universe
03. Scar Tissue
04. Otherside
05. Get On Top
06. Californication
07. Easily
08. Porcelain
09. Emit Remmus
10. I Like Dirt
11. This Velvet Glove
12. Savior
13. Purple Stain
14. Right On Time
15. Road Trippin

One Hot Minute (1995)

S príchodom nového gitaristu Davea Navarra sa hudba mení. Skupina si prenajala dom na Havaji, na zloženie ich ďalšieho albumu, ale tieto stretnutia neboli príliš produktívne. Kapela ďalej nahrávala v Los Angeles. Keď dokončili pár pesničiek, spevák Anthony Kiedis začal mať problémy zo spevom a po piatych rokoch bez drog, sa stal znova drogovo závislým. Neskôr Navarro spochybňoval nahrávacie metódy kapely, čudoval sa, prečo toľko improvizácie. Keď už nemali Fruscianteho, Kiedis napísal piesne na veľmi pomalé tempo. Kiedis a Flea šli na dovolenku, na doplnenie materiálu. Mnohé z piesní boli písané v čase, keď Kiedis skrýval svoju závislosť.
Zložiť One Hot Minute trvalo takmer dva roky a jeho nahrávanie a výrobné procesy boli problematické, pretože nový gitarista Dave Navarro sa cítil ako votrelec v kapele. Dňa 12. septembra 1995, bol vydaný nový album s ironickým názvom One Hot Minute. Album dostal kritiku, že nebol tak dobrý ako jeho predchodca. Len v Amerike sa predalo viac ako 2 000 000 kusov. Posledný koncert kapely s Dave Navarro sa konal na Fuji Rock festivale v roku 1997, pršalo. Na tomto koncerte Anthony mal zlomenú ruku.
Dave a Anthony bojovali v tej dobe proti drogovej závislosti. Kapela sa snažila prehovoriť Davea, aby sa dal liečiť, proti jeho závislosti, najskôr nechcel, ale neskôr súhlasil, kapela sa skoro rozpadla.
Flea začal otázkou budúcnosti kapely, a myslel, že oddelenie by bolo potrebné, ale bol vykonaný ešte posledný pokus sa udržať pohromade, tak sa Flea spýtal Fruscianteho, ktorý dokončil rehabilitačný program pre závislosť od heroínu, ten ponuku prijal, začal od radosti plakať a vrátil sa do kapely.

CD 1:
01. Warped
02. Aeroplane
03. Deep Kick
04. My Friends
05. Coffe Shop
06. Pea
07. One Big Mob
08. Walkabout
09. Tearjerker
10. One Hot Minute
11. Falling Into Grace
12. Shallow Be Thy Game
13. Transcending

Out In L.A (1994)

Out in L.A je komplikácia vzácnych nahrávok Red Hot Chili Peppers, ktoré bolo vydané 1. novembra 1994. Mnohí považujú za najlepšiu pieseň demo Green Heaven. Po odchode Johna z kapely, prichadza Dave Navarro.

CD 1:
01. Higher Ground
02. Hollywood
03. If You Want Me To Stay
04. Behind The Sun
05. Castles Made Of Sand
06. Special Secret Song Inside
07. F.U.
08. Get Up And Jump
09. Out In L.A.
10. Green Heaven
11. Police Helicopter
12. Nevermind
13. Sex Rap
14. Blues For Meister
15. You Always Sing The Same
16. Stranded
17. Flea Fly
18. What It Is
19. Deck The Halls

What Hits (1992)

What Hits !? vyšlo 29. septembra 1992, je to kombinácia najlepších skladieb z ich prvých štyroch albumov, a ešte soundtrack k filmu Pretty Woman.

CD 1:
01. Higher Ground
02. Fight Like A Brave
03. Behind The Sun
04. Me & My Friends
05. Backwoods
06. True Men Don’t Kill Coyotes
07. Fire
08. Get Up And Jump
09. Knock Me Down
10. Under The Bridge
11. Show Me Your Soul
12. If You Want Me To Stay
13. Hollywood (Africa)
14. Jungle Man
15. The Brothers Cup
16. Taste The Pain
17. Catholic School Girls Rule
18. Johnny Kick A Hole In The Sky

Blood Sugar Sex Magik (1991)

Blood Sugar Sex Magik je piate štúdiové album, ktoré bolo vydané 24. septembra 1991 . Bolo predaných viac ako 13 miliónov kópii po celom svete. Album bol veľmi úspešný a je to jeden z najlepších albumov Red Hot Chili Peppers vôbec. Pesnička Under the Bridge je venovaná zosnulému gitaristovi Hillelovi Slovakovi, ktorá sa dostala do prvenstiev v svetových rebríčkoch. A tak sa Red Hot Chili Peppers stali skutočnými hviezdami.

CD 1:
01. The Power Of Equality
02. If You Have To Ask
03. Breaking The Girl
04. Funky Monks
05. Suck My Kiss
06. I Could Have Lied
07. Mellowship Slinky In B Major
08. The Righteous & The Wicked
09. Give It Away
10. Blood Sugar Sex Magik
11. Under The Bridge
12. Naked In The Rain
13. Apache Rose Peacock
14. The Greeting Song
15. My Lovely Man
16. Sir Psycho Sexy
17. They’re Red Hot

Mothers Milk (1989)

Mother’s Milk je štvrté album, ktoré americká funkrocková kapela vydala dňa 16. augusta 1989 a predalo sa vyše dvoch miliónov kusov. Do kapely prichádza gitarista John Frusciante. Album vyšlo rok po smrti gitaristu Hillela Slovaka, ktorý zomrel na predávkovanie heroínom. Z kapely kvoli tomu odišiel bubeník Jack Irons, ktorého nahradil Chad Smith.

CD 1:
01. Good Time Boys
02. Higher Ground
03. Subway To Venus
04. Magic Johnson
05. Nobody Weird Like Me
06. Knock Me Down
07. Taste The Pain
08. Stone Cold Bush
09. Fire
10. Pretty Little Ditty
11. Punk Rock Classic
12. Sexy Mexican Maid
13. Johnny, Kick A Hole In The Sky

The Uplift Mofo Party Plan (1987)

The Uplift Mofo Party Plan je tretie album Red Hot Chili Peppers. Bolo vydané v roku 1987. Bolo to prvé album skupiny, ktoré sa dostalo do amerického rebríčka Billboard Top 200, ale len na 148. miesto. Po vydaní albumu Hillel Slovak zomiera 25. júna 1988 na predávkovanie heroínom, čo má za následok že Jack Irons odíde z kapely.

CD 1:
01. Fight Like A Brave
02. Funky Crime
03. Me & My Friends
04. Backwoods
05. Skinny Sweaty Man
06. Behind The Sun
07. Subterranean Homesick Blues
08. Special Secret Song Inside
09. No Chump Love Sucker
10. Walkin` On Down The Road
11. Love Trilogy
12. Organic Anti-Beat Box Ban

Freaky Styley (1985)

Freaky Styley je druhé album od Red Hot Chili Peppers, ktoré bolo vydané 16. augusta 1985 prostredníctvom EMI. Do kapely sa pred týmto albumom vrátil gitarista Hillel Slovak. Album rovnako nemal úspech ako predchádzajúci album, opäť nedosiahlo komerčného úspechu.

CD 1:
01. Jungle Man
02. Hollywood
03. American Ghost Dance
04. If You Want Me To Stay
05. Nevermind
06. Freaky Styley
07. Blackeyed Blonde
08. The Brothers Cup
09. Battle Ship
10. Lovin And Touchin
11. Catholic School Girls Rule
12. Sex Rap
13. Thirty Dirty Birds
14. Yertle The Turtle

The Red Hot Chili Peppers (1984)

The Red Hot Chili Peppers je názov prvého albumu kalifornskej skupiny Red Hot Chili Peppers, ktorý vyšiel v roku 1984. Album nemal príiš veľkú odozvu u kritiky a komerčný úspech sa taktiež nedostavil. Kapela chodila na turné, na podporu albumu, no len 500 dolárov zarobil každý člen skupiny.Toto album zostáva najmenej známou nahrávkou od rehotov.

CD 1:
01. Dani California
01. True Men Don`t Kill Coyotes
02. Baby Appeal
03. Buckle Down
04. Get Up And Jump
05. Why Don`t You Love Me
06. Green Heaven
07. Mommy Where`s Daddy
08. Out In L.A.
09. Police Helicopter
10. You Always Sing
11. Grand Pappy Du Plenty