Fandemonium (2014)

Kniha Fandemonium vyšla oficiálne 18. novembra 2014, Kniha obsahuje fotografie, rozhovory Davida Mushegaina s fanúšikmi Red Hot Chili Peppers všetkých vekových kategórií po celom svete, počas turné kapely 2011 – 2013 a obsahuje špeciálny príhovor speváka Anthonyho Kiedisa a komentáre Fleaho, Chada, Josha, o tom čo to je byť zasvätením fanúšikom. Red Hot Chili Peppers 17. novembra 2014 v Barnes & Noble store v Los Angeles usporiadali autogramiádu knihy Fandemonium ktorú máme aj my doma.

An Oral/Visual History OFFICIAL Red Hot Chili Peppers (2010)

Prvá a jediná oficiálna kniha o Red Hot Chili Peppers, ktorá vyšla 26. októbra 2010.

An Oral/Visual History by The Red Hot Chili Peppers je nadštandartné balenie, ktoré obsahuje dovtedy nevidené fotografie kapely, spolu s osobnými titulkami a anekdotami.

Črty tejto knihy označujú súkromné fotografie, spolu zo zbierkou intímnych rozhovorov s kapelou.

Okrem farbistého príbehu a anekdot, balenie obsahuje 200 lesklých vysoko kvalitných fotografií, ktoré sú zložené z úprimných osobných fotografií každého člena kapely, vrátane záberov z koncertov, propagácie, záberov do časopisov, prezentácie albumu.

Me And My Friends By Tony Woolliscroft (2008)

Prinášame recenziu najnovšej knihy o Red Hot Chili Peppers a chceme napísať pár slov o nej.

Kniha Me And My Friends sa dostáva priamo do jadra rockového hurikánu Red Hot Chili Peppers.

Kniha je písaná očami dlhoročného fotografa – Tony Woolliscroft, osobného fotografa kapely, ktorý je s nimi od doby Mother’s Milk turné.

Bol veľkým priateľom všetkých členov kapely, najmä bubeníka Chada Smitha, ktorý mu dokonca pomohol s knihou.

Me And My Friends je dokonale vyvážená kombinácia slov a fotografií v takom spôsobe, že môžete takmer cítiť všetok ten pohyb a energiu a celé to dobrodružstvo.

Kniha ukazuje všetky aspekty života kapely, ako rástla a tá všetka chémia medzi hudobníkmi a ľudmi. Fotografovi sa naozaj podarilo zachytiť všetky zábavné momenty, ako aj rozhodujúce osoby, ktoré spoluvytvárali svet Red Hot Chili Peppers.

Divoké živé vystúpenia na pódiu, cvičenine jógy v zákulisí, obdobie pred aj po koncertoch, ale aj niektoré osobné momenty, ktoré ťažko nahrávať.

Anthony Kiedis – Scar Tissue (2004)

Charizmatický frontman z Red Hot Chili Peppers, Anthony Kiedis vydáva svoju autobiografickú knihu, na ktorej nájdete jeho životný príbeh i históriu kapely samotnej. Scar Tissue ďaľeko prekračuje tipickú rockovú biografiu, pretože Anthony Kiedis je niečo, ako tipická rocková hviezda.