ANTHONY KIEDIS V REBRÍČKU NAJHORŠÍCH SPEVÁKOV ?

Zahraničný hudobný web Jam.canoe.ca zostavil rebríček 10. najhorších spevákov všetkých čias. Spevák Anthony Kiedis sa objavil na 3. mieste. Vyjadrenie o jeho umiestnení bolo nasledovne.
3. Anthony Kiedis
Red Hot Chili Peppers frontman je naozaj trojnásobná hrozba. On môže sotva držať tón, on je hrozný rapper a jeho texty sú rýmový-slovník táraniny.

10: The Disney / Idol / Reality TV hordes
9. Justin Bieber
8. Lil Wayne
7. Paris Hilton
6. Ashlee Simpson
5. Britney Spears
4. Madonna
3. Anthony Kiedis
2. Chad Kroeger
1. Taylor Swift

Zdroj: http://jam.canoe.ca/Music/Artists/S/Swift_Taylor/2010/02/11/12838936-qmi.html

Vyjadríme sa k tomuto článku zopár vetami.
Hudobný vkus je sám o sebe len chuť. Nemáš súdiť najlepšie a najhoršie, pretože hudba je dobrá hudba, ktorá v ľuďoch vyvoláva pocit, texty a hlas sú len prostriedky na tento účel. Je pravda, že Anthony je veľmi talentovaný a vyvoláva emócie u poslucháčov, Red Hot Chili Peppers sú v tomto majstri. Anthony píše všetky svoje texty sám, čo nemožno povedať o väčšine dnešných spevákov, pretože ostatní majú textárov atď. Pokiaľ ide o jeho hlas, je veľmi unikátny, melodický, krásny, jeho vokály sú vždy silné, intenzívne a inšpiratívne. V začiatkoch 1984 Anthony nemal veľmi dobrý hlas, ale postupom času sa výraznejšie zlepšoval a teraz má veľmi dobrý hlas. Red Hot Chili Peppers by nemohli byť bez Anthonyho spevu.
Takže ten, kto zostavil tento rebríček, zostavil hlúpe klamstvo !

error20