![48f11ee3f7edd2a4153ad3d58df4fc74_2[1]](http://www.redhotchilipeppers.sk/wp-content/uploads/2010/12/48f11ee3f7edd2a4153ad3d58df4fc74_211-e1291497089918.jpg)
Bas gitarista Red Hot Chili Peppers Flea nedávno spolupracoval na novom albume Bryana Ferryho s názvom Olympia.
Ferry povedal že si myslí, že Flea hral na najvzácnejšom nástroji, ktorý je známy na jeho novom albume Olympia.
„Flea je jeden z mnohých hostí na albume“, vysvetlil Ferry v rozhovore pre NME.
„Flea je veľký priateľ Damiena Hirsta“. Povedal Ferry.
„Keď hral s nami v štúdiu, on hral neuveriteľne na base. Bola to basgitara Fender, ktorú Damian nastavil. Je to basgitara, na ktorej sú motýľe, tak je to druh umeleckého diela. Je to snáď najdrahší hudobný nástroj o ktorom viem.“
Zdroj: http://www.nme.com/news/bryan-ferry/53558
![Red Hot Chili Peppers [ sk | cz ]](https://www.redhotchilipeppers.sk/wp-content/uploads/2026/03/cropped-508654402_10161849037918992_3066932138665152292_n.jpg)
