Kapela Chickenfoot má 12 piesní na nový album

V najnovšom rozhovore pre noisecreep.com spevák kapely Chickenfoot, Sammy Hagar potvrdil, že druhé album kapely je tesne pred dokončením.  Chickenfoot ktorej spevákom je bývalí Van Halen člen Sammy Hagar, Red Hot Chili Peppers bubeník Chad Smith, gitarista Joe Satriani a bývalí Van Halen bas gitarista Michael Anthony práve dokončuje piesne na ich nový album. Producentom druhého albumu kapely je Mike Fraser, ktorý spolupracoval s AC/DC, Metallica, Aerosmith a Joe Satrianim. „Práve teraz robíme nové album, je to fantastické“, povedall Sammy Hagar.

„Chickenfoot je len taká skvelá kapela. Chickenfoot mám tak rád, ako keď som sa pripojil k Van Halen (1986). Robíme všetko tak rýchlo“.

„Mám svoje vlastné štúdio v ktorom nahrávame. Nazývame ho The Foot Locker, keď je tam moja kapela nazývame ho Red Rocker Recording. Máme 12 skvelých nových piesní, ku ktorým sú všetky základné stopy. Máme aj názvy piesní ako napr: ‚No Change,‘ ‚Who’s Next‘ and ‚Astral Years,“ odhalil Hagar.

„Tiež je tam pieseň s názvom ‚I Ain’t Got You, I Got The Two By Blues.‘, nie je to komická nahrávka, ale je to tak zábavné, budete sa smiať. Je to sranda, keď budeme hrať“.

Sammy hovorí, že každý je zaneprázdnený vrátane bubeníka Chada Smitha, ktorý sa chystá na turné s Red Hot Chili Peppers. „Budeme sa snažiť a získať ho. Nechceme robiť turné toto leto, alebo niečo podobné. Budeme čakať keď vyjde album a uvidíme, či Chad bude k dispozícií.“

Pieseň Sexy Little Thing z ich prvého albumu

error20