Názov nového albumu kapely Chickenfoot odhalený!

Spevák kapely Chickenfoot Sammy Hagar na udalosti s názvom „celebrity chat“, ktorá sa konala včera 13. marca 2011 prezradil názov nového albumu kapely Chickenfoot. „Náš druhý album nazývame Chickenfoot IV. Je to pracovný názov, ale zaručujem, že sa ho budeme držať. Všetci sa máme radi, tak ako budeme volať náš druhý album? Správne, Chickenfoot II. Nemôžeme mu hovoriť Chickenfoot II, to by bolo očividné. A som si istý, že Chad Smith bol ten, kto povedal, aby sme ho volali Chickenfoot IV. No a my všetci sme povedali to je ono! A odvtedy sme sa už o názve nebavili“. Producentom druhého albumu kapely je Mike Fraser, ktorý spolupracoval s AC/DC, Metallica, Aerosmith a Joe Satrianim.

“Mám svoje vlastné štúdio v ktorom nahrávame. Nazývame ho The Foot Locker, keď je tam moja kapela nazývame ho Red Rocker Recording. Máme 12 skvelých nových piesní, ku ktorým sú všetky základné stopy. Máme aj názvy piesní ako napr: ‘No Change,’ ‘Who’s Next’ a ‘Astral Years,” odhalil Hagar.

“Tiež je tam pieseň s názvom ‘I Ain’t Got You, I Got The Two By Blues.’, nie je to komická nahrávka, ale je to tak zábavné, budete sa smiať. Je to sranda, keď budeme hrať”.

Sammy Hagar tiež prezradil, že jeho najobľúbenejší gitarista je Joe Satriani

error20