Spevák Chickenfoot šokuje: Uniesli ma mimozemšťania

Niet pochybností o tom, že Sammy Hagar, bývalý hlavný spevák rockovej skupiny Van Halen, si v živote užil dostatok skúseností, o akých sa bežným smrteľníkom ani nezdá.Avšak v pondelňajšom rozhovore pre televíznu stanicu MTV zabrúsil do ešte o niečo vzdialenejších sfér, keď vyhlásil, že ho uniesli mimozemšťania – alebo prinajmenšom jeho mozog.

V rozhovore o svojej novej knihe Red: My uncensored life in rock sa Hagar zveril s niečím, o čom sám pripustil, že z neho v očiach mnohých ľudí „urobí blázna“. S reportérom preberali sny, ktoré vraj mal o UFO, a na otázku, či si naozaj myslí, že ho mimozemšťania uniesli, Hagar odpovedal: „Áno.“

„Čože? Naozaj,“ spýtal sa prekvapene reportér. „Ja som len žartoval. Vy tomu naozaj veríte,“ uisťoval sa. Hagar sa rozosmial a začal vysvetľovať, že tá časť v knihe, kde opisuje sen, v ktorom ho kontaktovali mimozemšťania z vesmíru, bola v skutočnosti – skutočnosť.

Na jeho myseľ sa vraj mimozemšťania napojili s pomocou bezdrôtového spojenia. „Bolo to ozajstné,“ uviedol Hagar. „Boli vo mne napojení. Bolo to, akoby zo mňa niečo sťahovali… alebo mi z mozgu nahrali niečo ako experiment,“ dodal.

Okrem toho má v zásobe aj ďalší mimozemský zážitok, ktorý sa mu vraj stal, keď mal štyri roky. Vtedy, ako verí, počas bieleho dňa videl mimozemskú loď vznášať sa nad poľom na dedine, kde žila jeho rodina.

Zdroj: http://koktail.pravda.sk/ex-spevak-van-halen-sokuje-uniesli-ma-mimozemstania-fhw-/sk-kkoktail.asp?c=A110322_163853_sk-kkoktail_p20

error20