Svetová premiéra prvého singlu ‚The Adventures Of Raindance Maggie‘ v stredu!

Fanúšikovia Red Hot Chili Peppers si môžu vypočuť prvý singel ‚The Adventures Of Raindance Maggie‘ v stredu, 13. júla, je to 5 dní pred plánovaným predstavením v USA. Pre rádio BBC to oznámil na svojom twitteri Zane Lowe, že svetová premiéra prvého singlu bude o 19.30 hod. miestneho času. 

Nový singel ‚The Adventures Of Raindance Maggie‘ je klasický rock-pop Chili Peppers funk, s plazivou basou a pochodovým disco rytmom. Režisérkou videoklipu k úvodnému singlu z ich pripravovaného albumu I’m with You je mladá rapperka Kreayshawn. O videoklipe prezradila “Je v tom organické cítenie, stále to dáva kapele veľký lesk a vyzerajú úžasne”.

Kapela nedávno zverejnila obal k svojmu desiatemu štúdiovému albumu I’m With You. Postaral sa oň slávny britský umelec Damien Hirst. Na obale albumu je mucha sediaca na tabletke s nápisom I’m With You. “Je to obrázok. Je to umenie. Je to symbolika. Nedávali sme tomu žiaden význam, každý si pod tým môže predstaviť niečo iné,” uviedol spevák kapely Anthony Kiedis pre magazín Classic Rock.

Zdroj: http://www.examiner.com

(Fanúšikovia zo Slovenska a Česka: pre nás to vychádza na stredu 13. júla o 20:30 na BBC1)

error20