Mediálne vonku: Priamy prenos koncertu Red Hot Chili Peppers aj na Slovensku

Pred pár dňami sme na stránku pridali novinku ohľadom prenosu koncertu Red Hot Chili Peppers po celom svete. Táto informácia sa už dostala aj do slovenských médií.

Priamy prenos koncertu Red Hot Chili Peppers premietnu v štyroch slovenských mestách. Americká kapela sa 30. augusta predstaví v nemeckom Kolíne nad Rýnom a zároveň môžu jej šou sledovať v kinách ľudia po celom svete. Podľa oficiálnej stránky www.rhcplivehd.com slovenskí fanúšikovia a fanúšičky budú mať túto príležitosť v Banskej Bystrici, Košiciach, Ružomberku a Žiline. Spomínaný termín je zároveň dátumom vydania ich nového albumu I’m With You v Spojených štátoch amerických. Kapela na koncerte zahrá všetky piesne z novinky a niekoľko najväčších hitov.

Zoskupenie z Los Angeles má na konte zatiaľ deväť štúdiových albumov. Medzi ich najväčšie hity patria skladby Under the Bridge, Scar Tissue, Californication, Aeroplane, Give It Away či Can’t Stop. Skupina predala na celom svete už viac ako 55 miliónov nahrávok a získala šesť cien Grammy. Po odchode gitaristu Johna Fruscianteho pôsobia Red Hot Chili Peppers v zostave: Anthony Kiedis (spev), Chad Smith (bicie nástroje), Josh Klinghoffer (gitara) a Michael „Flea“ Balzary (basgitara).

Zdroj: http://www.webnoviny.sk/kultura/priamy-prenos-koncertu-red-hot-chili-pep/390212-clanok.html

error20