EMAs 2011: Priamy prenos na MTV

Nedělní přímý přenos z MTV EMAs 2011 ze severoirského Belfastu začne už ve 20 hodin PRESHOW LIVE – vítáním hvězd večera, rozhovory a atmosférou před přímým přenosem EMA’s na červeném koberci! Ve 21 hodin pak odstartuje největší show roku v přímém přenosu v českém znění s moderátorem Liborem Boučkem.

Pokud se nedostanete k televizní obrazovce, kde vám nabídneme tu nejlepší kvalitu, můžete být stále u toho a to živým streamem na českých stránkách MTV EMAs 2011. Kromě samotného přenosu zde naleznete také exkluzivní online obsah, ankety, možnost chatovat s hvězdami nebo vyhrát zajímavé ceny!

NAJDĚTE ČASY VYSÍLÁNÍ A REPRÍZ V TV PROGRAMU – vždy pod heslem Ema’s 2011!


O 2011 MTV EMA

Red Hot Chili Peppers odohrajú 60. minútové vystúpenie na slávnostnej ceremónii MTV European Music Awards- EMAs. Legendárny rockeri budú prvými potvrdenými umelcami, ktorí zahrajú počas tejto velkolepej hudobnej udalosti. Uskutoční sa v Belfaste, Severné Írsko, dňa 6.novembra a hudobníci sa už nemôžu dočkať tohoto dňa. Vo svojom stanovisku sa skupina vyjadrila: V Belfaste sme už dlho nehrali, preto sa naozaj veľmi tešíme tejto možnosti účinkovania a tiež tomu, že tam uvidíme všetkých našich fanúšikov.
Takisto, ako MTV odhalila účasť hudobníkov z Red Hot CHili Peppers, dodala tiež, že EMAs 2011 bude vysielaná z troch miest hostiteľského mesta. Bude to hlavné javisko na Odyssey Arena v Belfaste a dve ďalšie miesta, ktoré sa dozvieme počas tohoto týždňa. Bruce Gillmer, ktorý je výkonnym vice prezidentom podobných udalostí pre Viacom International Media Networks sa vyjadril: Sme skutočne vzrušení tým, že oslava sa koná v Belfaste. Úžasnou vecou je i to, že budeme môcť MTV EMA prezentovať z viacerých miest po celom meste. Tieto tri javiská dajú fanúšikom úžasnú možnosť vychutnať si hudbu EMA naživo.

error20