Na ktoré albumy sa môžeme tešiť v tomto roku

Poďme sa pozrieť, ktorí hudobní umelci v tomto roku vydajú nový album.

Mark Ronson – jeho fantastický duet s Brunom Marsom je pripravený stať sa jednotkou v hudobných rebríčkoch, nový album s názvom Uptown Special vyjde tento mesiac. A Mars nieje jediný talentovaný umelec, ktorý sa spolupodielal na tomto albume, ďalšími sú: Stevie Wonder, Andrew Wyatt a Tame Impala Kevin Parker.

Adele –  sú to už štyri roky od posledného a druhého albumu s názvom 21 a tento rok 2015 je rokom, kedy vyjde nové album.

Labrinth – pracuje na svojom druhom albume Take Me to the Truth už nejakú dobu, veľa nahrávania sa odohrávalo v novembri minulého roku. Album bude obsahovať už vydané single “Let It Be” a “Jealous”.tentoooooo

Red Hot Chili Peppers – Red Hot Chili Peppers bubeník Chad Smith potvrdil, že môžme očakávať nový album tento rok, ktorý bol popísaný ako „supertanečný.“ Nový album bude ich jedenásty, prvý krát od roku 1989 nebude producentom Rick Rubin.

Alica Keys – Alica Keys v súčasnosti pracuje s Pharrelom Williamsom na jeho šiestom zatiaľ nepomenovaným albumom, ktorý vyjde tento rok.

Coldplay – Šepká sa, že tohtoročný album Colplay je ich posledným. Veľa informácií o novom albume nieje, bude sa volať A Head Full of Dreams a bude obsahovať skladbu Miracles, ktorá bola napísaná ako soundtrack k filmu Unbroken.

Bob Dylan – Vo februári Bob Dylan vydá album coverov Franka Sinatru s názvom Shadows in the Night. Bude obsahovať desať skladieb. Bude to jeho 36. album.

V tomto roku nové album vydajú ešte: Rihanna, Drake, Incubus, Kid Cudi, Florence + The Machine.

Zdroj: http://scoopempire.com/record-albums-look-forward-2015/

error20