Zoznam najlepších hard-rockových a metalových hudobníkov!

Webová stránka loudwire zostavila zozam najlepších hard-rockových a metalových spevákov, basgitaristov, gitaristov, bubeníkov všetkých čias! V zozname sa nachádza John Frusciante, Anthony Kiedis, Flea, Chad Smith.

Flea

7. Flea

Michael Peter Balzary alias Flea predstavuje funky slep basu ako člen Red Hot Chili Peppers. Za celú históriu je Flea nepochybne jedným z najvplyvnejších basgitaristov všetkých čias.

John

22. John Frusciante

Frusciante je najlepšie známy ako gitarista Red Hot Chili Peppers, kde jeho štýl hrania priniesol hĺbku v kapele funk-rockového štýlu. Od svojho odchodu z kapely preskúmal experimemtálne hranie, jeho zvuk pôsobil v mnohých prevedeniach každou nahrávkou.

Chad Smith

26. Chad Smith

Gitarista John Frusciante získal mnoho bodov za úspech Red Hot Chili Peppers v 80. rokoch, ale bubeník Chad Smith si zaslúži rovnaké skóre. Jeho talent povýšil celú kapelu ešte vyššie a od tej doby Chad Smith zdieľal svoj talent napríklad v Deep Purple, Glenn Hughes, Johnny Cash a Chickenfoot.

Anthony

31. Anthony Kiedis

Anthony Kiedis vynašiel jedinečný štýl spievania, bez toho aby sa extra snažil. Red Hot Chili Peppers získali poslucháčov vďaka repu, reggae a charizme rockovej superstar. Anthony je priam charizmatický magnet. Nemôžete si pomôcť ale obdivujete jeho individualitu a briliantné vyťahovanie vokálov, ktoré žiaden frontman nie je schopný napodobniť.

Zdroj: http://loudwire.com/top-hard-rock-metal-frontmen-of-all-time/?trackback=fbshare_top_flat_4#photogallery-1=21

error20