Red Hot Chili Peppers sú v poslednej fáze dokončovania nového albumu. Počas tvorby albumu I’m With You kapele vypomáhal aj Mauro Refosco, brazílsky bubeník, ktorý je členom kapely Atoms for Peace a Forro in the Dark. Bohužiaľ doteraz nebolo vôbec spomenuté, že by Mauro Refosco spolupracoval s Chili Peppers na novom albume. Ešte v roku 2014 sa bubeník Chad Smith vyjadril, že Mauro bude spolupracovať na novom albume, doteraz to potvrdené nebolo.
![Red Hot Chili Peppers [ sk | cz ]](https://www.redhotchilipeppers.sk/wp-content/uploads/2026/03/cropped-508654402_10161849037918992_3066932138665152292_n.jpg)

