Exkluzívne: Príhovor všetkých členov Red Hot Chili Peppers k novému albumu Unlimited Love!

Spolu s oficiálnym vydaním piesne a videoklipu k „Black Summer“, novej skladbe od Red Hot Chili Peppers, ktorá bude súčasťou albumu Unlimited Love, zverejnila kapela na sociálnych sieťach a v oficiálnom vyhlásení príhovor.

Pozrite si preklad toho, čo štyria (John, Anthony, Chad a Flea) spolu povedali:

„Naším jediným cieľom je stratiť sa v hudbe. Strávili sme tisíce hodín, kolektívne aj individuálne, zdokonaľovaním nášho remesla a navzájom sa predvádzali, aby sme vytvorili ten najlepší album, aký sme mohli. S našimi anténami naladenými na božský vesmír sme boli tak vďační za príležitosť byť spolu v miestnosti a opäť sa pokúsiť zlepšiť. Dni, týždne a mesiace vzájomného počúvania, skladania, hrania a aranžovania plodov týchto džemov s veľkou starostlivosťou a účelnosťou. Zvuky, rytmy, vibrácie, slová a melódie nás nechali vo vytržení.

Túžime rozsvietiť svet, povzniesť, spojiť a zjednotiť ľudí. Každá z piesní na našom novom albume UNLIMITED LOVE je našou stránkou, ktorá odráža náš pohľad na vesmír. Toto je naše životné poslanie. Pracujeme, sústreďujeme a pripravujeme sa tak, že keď príde najväčšia vlna, boli sme pripravení na nej jazdiť. Oceán nám predstavil mocnú vlnu a tento album je cesta, ktorá je súčtom našich životov. Ďakujeme za vypočutie, dúfame, že sa vám bude páčiť.” – John, Anthony, Chad a Flea.

John Frusciante, ktorý sa ku kapele vracia už po tretíkrát, tiež vysvetlil, aké boli ich prvé spoločné dni pri práci na novej hudbe:

„Keď sme sa dali dokopy, aby sme začali písať materiál, začali sme hraním starých skladieb od ľudí ako Johnny „Guitar“ Watson, The Kinks, The New York Dolls, Richard Barrett a ďalší. Veľmi postupne sme začali prichádzať s novými nápadmi a premieňať džemy na pesničky a po niekoľkých mesiacoch sme hrali len nové veci. Pocit nenútenej zábavy, ktorý sme mali pri hraní skladieb iných ľudí, v nás zostal po celý čas písania. Pre mňa tento album predstavuje našu lásku a vzájomnú vieru.“ -John.

error20