Scéna pre Red Hot Chilli Peppers sa už stavia

Jedna z najslávnejších a najpredávanejších kapiel všetkých čias zavíta po prvýkrát na Slovensko. Legenda RED HOT CHILI PEPPERS vystúpi v Bratislave 12. 6. 2022 na LOVESTREAM FESTIVAL. Počas pandémie pracovali RHCP na novom albume Unlimited Love, ktorý vyšiel 1. apríla tohto roku. Slovensko tak bude k prvým krajinám na svete, ktoré si vypočujú čerstvé novinky naživo.

V záverečný deň tohtoročného Lovestream festivalu vystúpi aj aktuálna hviezda britského popového svete Calum Scott. V súčasnosti má spevák už niekoľko platinových ocenení, miliardy kombinovaných streamov po celom svete a patrí k absolútnej špičke interpretov. V lete 2021 vydal ostatnú hitovku „Where Are You Now“, ktorú pripravil spoločne s belgickým umelcom Lost Frequencies (ten vystúpi na LOVESTREAM FESTIVALE o deň skôr). Skladba sa stala ďalším veľkým hitom na niekoľko mesiacov a len na YouTube má viac ako 42,5 milióna videní.

Zoznam rockových interpretov na festivale doplnili aj Rival Sons. Pre americkú rockovú kapelu to však nebude prvá návšteva na Slovensku. Naši rockoví fanúšikovia ich mali možnosť vidieť v roku 2016, kedy si k nám doslova odskočili z koncertného turné kapely Black Sabbath, ktorým robili predskokanov. Už vtedy bolo jasné, že zostava Jay Buchanan (spev), Scott Holiday (gitara), Dave Beste (basová gitara) a Michael Miley (bicie) robí výnimočnú hudobnú produkciu.

Posledný deň najväčšieho hudobného podujatia na Slovensku a koncertu roka pozná už aj slovenské kapely, ktoré na ňom vystúpia – Inekafe, Horkýže Slíže a No Name.

LINE-UP, NEDEĽA 12. JÚNA 2022
Dany Moment
Inekafe
Horkýže Slíže
Rival Sons
No Name
Calum Scott
Red Hot Chili Peppers

VSTUPENKY: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/lovestream-festival-2022-06-12/

error20