12 piesní na novom albume Red Hot Chili Peppers

Nový gitarista Red Hot Chili Peppers Josh Klinghoffer prezradil, že nový album bude obsahovať 12 piesní. Táto informácia bola zaslaná pre zahraničnú fanúšikovskú stránku stadium-arcadium.com 22. mája, od nemeckého Rolling Stone editora s menom Torsten Gross, ktorý sa stretol v Los Angeles s Joshom pred niekoľými týždňami. Gitarista hovoril aj o chybách albumu Stadium Arcadium. Josh povedal “Uvedomili sme si, že nevytvoríme túto chybu znova. Nahrali sme 12 piesní a týchto 12 piesní vytvoríme na albume.” Josh ešte dodal “Buď pripravený na skvelé album!” 

Nový album, ktorý ešte nemá názov vyjde v posledný augustový týždeň, v nedávnom rozhovore túto informáciu prezradil bubeník kapely Chad Smith.   

Zdroj: http://stadium-arcadium.com/forum/viewtopic.php?t=35833&sid=a2d59ea7a70d916f8f0c5467fa031b50

in: Josh Klinghoffer novinky, Kategória článku: Album I’m With You (2011), Kategória článku: Články ohľadom albumov, Všetky novinky · tagged: , ,


3 comments on “12 piesní na novom albume Red Hot Chili Peppers

  1. fredy

    O akej chybe z albumu Stadium Arcadium to hovoril že ju nesmú zopakovať?????

  2. admin

    Áno, bolo to niečo v takom zmysle, že toľko pesničiek tam bolo, len aby vydali album. Že boli tam aj také pesničky, ktoré narýchlo zložili. Ale na novom albume sú všetky piesne dôkladne premysené.

  3. john frusciante

    ja chcem naspeť gitaristu Johna Fruscianteho…..

Pridaj komentár